Nie ma twojej firmy w Google?Wiele tracisz

a przechodzącego przez wszelkie algorytmy binarne i wektorową analizę...treści strony. Dopiero wyszukiwarki oparte na analizie topologii sieci, zliczające linki (takie jak Google), podniosły poziom trudności pozycjonowania stron.

Dodane: 29-01-2015 09:52
Nie ma twojej firmy w Google?Wiele tracisz pozycjonowanie rybnik
Krótki tekst na temat metod promocji strony w internecie, takich jak oraz o kampaniach AdWords.

Ewolucja wyszukiwania w sieci

Ewolucja wyszukiwarek wywołała ewolucję pozycjonowania przechodzącego przez wszelkie algorytmy binarne i wektorową analizę...treści strony. Dopiero wyszukiwarki oparte na analizie topologii sieci, zliczające linki (takie jak Google), podniosły poziom trudności pozycjonowania stron. Zaawansowane algorytmy analizy topologii sieci wielu osobom wydawały się odporne na wszelkiego rodzaju próby manipulacji/modyfikacji SERP, jednak zjawisko Google bomb, polegające na masowym dodawaniu na stronach linku ze wskazanym przez pomysłodawcę anchor tekstem, pokazało drogę do łatwego modyfikowania indeksu.


Źródło: http://pl.wikipedia.org/wiki/Optymalizacja_dla_wyszukiwarek_internetowych


Dobre słowa kluczowe = dobre efekty

Dobór słów kluczowych to istotna kwestia, ponieważ to od tego zależy czy nasza witryna na daną frazę będzie w wynikach wyszukiwania czy też nie. Dla wprawnego pozycjonera kwestia doboru fraz to bardzo ważny etap rozpoczęcia działań SEO. Nie można od tak sobie wybrać losowe frazy z danej branży, ponieważ jest ryzyko, że nie będą zgadzać się z treścią strony i totalnie nie pasować do pozycjonowanej strony, co może zaowocować brakiem efektów działań SEO. Nie jest to jednak jedyna ważna kwestia w dziedzinie pozycjonowania. Jest wiele innych rzeczy, które mogą pójść nie tak.


Czy na pewno wiesz co to pozycjonowanie?

Pozycjonowanie to proces i seria działań mająca na celu wzrost pozycji witryny w wynikach wyszukiwania. W założeniach jest to bardzo proste, aczkolwiek jeżeli przechodzimy do zastosowania tego w praktyce nie jest to już takie oczywiste. Przy pozycjonowaniu należy mieć na uwadze bardzo dużo zmiennych takich jak obszar gdzie dana witryna ma swoją działalność, ilość fraz i wiele innych ważnych rzeczy. Wiadomo, że jest to proces, zatem na konkrety musimy być cierpliwym nawet przez parę miesięcy. Oczywiście jest dużo metod na seo, ale o tym w innej części artykułu.